Najważniejsze - słuchać uważnie klienta.

Oferta dla Firm
HomeOferta dla Firm

Szkolenia dedykowane - krok po kroku

1
AUDYT

Definiuje luki kompetencyjne uczestników  Zapewnia PRAKTYCZNY! przebieg szkolenia Zmniejsza koszty dzięki podjęciu właściwych działań

2
CEL SZKOLENIA

Szkolenie ma przynieść efekt, dlatego wspólnie ustalamy cel biznesowy i kierunek rozwoju

3
SZKOLENIE

Dobrana treść i metodologia zgodna z oczekiwaniami klienta i uczestników
Program szkolenia odpowiada potrzebom rozwoju kompetencji

4
DZIAŁANIA POSZKOLENIOWE

Indywidualne plany działań
Ocena średnio- i długoterminowa
Trening on the job Wdrożenie nowych kompetencji

5
RAPORT

Podsumowanie osiągnięć
Określenie przyrostu wiedzy
Wykaz zdobytych umiejętności Sugestie i plan dalszego rozwoju

Szkolenia, które odmienią Twoją sprzedaż

Audyt sprzedaży

Ludzie często twierdzą, że „problem” tkwi w firmie lub w pracowniku. Opinia ta jednak nie jest poparta żadnymi dowodami. Często bowiem bywa tak, że ów „problem” jest tylko mylnym przypuszczeniem.

NIE RYZYKUJ! Pozwól ustalić, czy szkolenie jest konieczne. Kiedy się pojawia problem, najłatwiej podjąć decyzję o przeszkoleniu pracowników. Szkolenie często określa się mianem leku na całe zło. Audyt pozwoli jednak ujawnić czy występują luki kompetencyjne i czy szkolenie jest potrzebne. Być może pracownicy brali już u dział w szkoleniach ale z jakiś powodów nie zastosowali w praktyce nabytych umiejętności. Właściwe zdefiniowanie potrzeb szkoleniowych zapewnia efektywny przebieg szkolenia. Pozwala określić adekwatną metodologię i dopasowanie treści do potrzeb uczących się.

ZMNIEJSZ KOSZTY! Nie kupuj kota w worku! Znajdźmy rzeczywisty problem i podejmij krok ku właściwemu rozwiązaniu. Każda firma powinna inwestować tam, gdzie będzie to przynosiło pożądany efekt.

Szkolenie

Kilka zdań nie opisze szkolenia. Dla mnie, trenera, szkolenie to przede wszystkim niezwykła podróż przez organizację, która chce dokonać zmian, branże, które są wyjątkowe i ciekawe, problemy, z których istnienia nie zdawaliśmy sobie sprawy i historie ludzi, których dzięki mojej pracy mam zaszczyt spotkać.

Podstawą dobrego szkolenia jest dobry i rzetelny warsztat, podczas którego wszyscy jego uczestnicy angażują się i podążają nową ścieżką zmian według wcześniej założonego celu.

TWORZĘ SZKOLENIE, KTÓRE ZAPEWNIA:

  • Konkretny cel i kierunek rozwoju kompetencji
  • Zaplanowany proces ewaluacji
  • Dobraną treść i metodologię zgodną z oczekiwaniami klienta i uczestników
  • Program szkolenia odpowiada potrzebom rozwoju kompetencji
Działania poszkoleniowe

Nawet najlepiej zaplanowane i wykonane szkolenie nie będzie niczym więcej niż tylko kosztownym oraz ciekawym ćwiczeniem, jeśli jego rezultaty nie zostaną zastosowane w praktyce, w miejscu pracy. Dlatego plan procesu szkoleniowego powinien zakładać również działania poszkoleniowe i ocenę rezultatów. Aby rzeczywiście osiągnąć cele w postaci zmiany postawy na stanowisku pracy, potrzebne jest praktyczne wdrożenie nabytych kompetencji. Udział w samym szkoleniu stanowi tak naprawdę początek zmian.

W naturalny sposób, po szkoleniu następuje mocny wzrost motywacji pracowników. Po tygodniu motywacja spada, po miesiącu zwykle niewiele osób pamięta, co działo się na szkoleniu a już wybitnie mało osób zagląda do notatek czy materiałów szkoleniowych. Dlatego samo szkolenie może okazać się zbędą inwestycją. INWESTUJ Z GŁOWĄ! Dlatego do utrwalenia wiedzy i zmiany postawy działania poszkoleniowe są konieczne. Doskonalenie umiejętności zapobiega powrotom do starych nawyków.

Follow Us:
Kontakt

Centrum Rozwoju Sprzedaży – Monika Bartkowiak
ul. Boczna 3b/2 62-023 Szczytniki
kontakt@monikabartkowiak.com
Tel.:+48 600 605 096

Monika Bartkowiak © 2020 All rights reserved. Wykonanie KDWEB

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij