SPRZEDAŻ TO MOJA PASJA

Sprzedaję ponad 23 lata. Stawiam na autentyczność i długofalową współpracę. Wspólnie z Klientami osiągam cele sprzedażowe. Wiem, jak zbudować zaufanie partnera biznesowego, jak prowadzić proces sprzedaży, jak zadbać o klienta, aby stał się "klientem na całe życie". Jestem praktykiem, poznałam sprzedaż z każdego poziomu partnerstwa biznesowego, zaczynając od sprzedawcy, opiekuna handlowego, poprzez KA Managera aż do momentu obecnego, stawiając sobie nowy cel w życiu: trener sprzedaży.

DLACZEGO TO ROBIĘ:

Moim celem jest uzyskanie faktycznego rezultatu szkolenia. Proste jest prowadzenie szkolenia, lecz tu nie chodzi o show. Znacznie trudniej jest bowiem zmienić ludzkie nawyki i wypracować nowe postawy - a to mój największy cel!

To nie firma szkoleniowa rozumie Twoich ludzi! To nie program szkoleniowy zapewnia dobry rezultat! Aby inwestycja w szkolenie zwróciła się, należy je skrupulatnie dopasować do Twojej branży i realnych przykładów.

Sztywna metodologia, książkowe tricki mogą być złymi doradcami. Wierzę, że doskonalenie sprzedaży to proces. Dzięki zaangażowaniu, mojemu wieloletniemu doświadczeniu mogę skupić się na zespole, na talentach, na sile firmy i Waszych możliwościach. 

Szkolenie dedykowane Twojej firmie pozwoli handlowcom przyswoić wiedzę, nabyć nowe umiejętności oraz wdrożyć nowe postawy. 

W sprzedaży liczy się efekt, zadbajmy o to wspólnie!

Follow Us:
Kontakt

Centrum Rozwoju Sprzedaży – Monika Bartkowiak
ul. Boczna 3b/2 62-023 Szczytniki
kontakt@monikabartkowiak.com
Tel.:+48 600 605 096

Monika Bartkowiak © 2020 All rights reserved. Wykonanie KDWEB