Naucz się rozmawiać o cenie - czyli negocjacje doskonałe!

Naucz się rozmawiać o cenie - czyli negocjacje doskonałe!
HomeUncategorizedNaucz się rozmawiać o cenie – czyli negocjacje doskonałe!
2018-04-17

A ile to kosztuje?

– yyyyy… i teraz czujesz, jak gardo się ściska, bo zaraz masz klientowi powiedzieć, że ma zapłacić X zł na Twoją usługę czy produkt. Więc cichym głosem, niemal wykrztuszasz to z siebie i czekasz… a oczy zmieniają się w znaki zapytania, jakbyś czekał na akceptację klienta…

“Nie potrafię rozmawiać o cenie”

“Jestem królem barteru:-)”

“Nie wiem jak uzyskać zaangażowanie klienta, ja proponuję, wiem, że wyprzedzam konkurencję, wysyłam ofertę i ślad po kliencie zanika”

Tak, to tylko niektóre z wypowiedzi moich klientów… Bliskie i Tobie?

BILETY

Dla kogo jest to szkolenie?

– jeśli masz swój produkt, który powstaje z pasji, jest naprawdę świetny, wierzysz w niego, jednak nie masz doświadczenia w sprzedaży i nie wiesz jak wyjść z produktem/usługą do klienta – dobrze trafiłeś!

– jeśli chcesz pójść dalej ze swoim biznesem, chcesz spotykać się z klientami jak partner, silny i odważny a przede wszystkim pewny siebie – dobrze trafiłeś!

– jeśli nigdy nie sprzedawałeś bo pracowałeś w innym charakterze, jednak chcesz spróbować, bo masz coś do zaoferowania światu – dobrze trafiłeś!

– jeśli nie jesteś pewien, czy konkurencja Cię nie zje, albo boisz się trudnych klientów – dobrze trafiłeś!

– jeśli nie wiesz jak o czym rozmawiać z klientem, jak przygotować się do spotkania – dobrze trafiłeś!

– jeśli żyjesz przekonaniem, że sprzedawcą trzeba się urodzić i wierzysz, że Ty się do tego nie nadajesz – dobrze trafiłeś!

– jeśli chcesz pokazać klientowi, dlaczego właśnie TY – dobrze trafiłeś!

– jeśli nie potrafisz rozmawiać o cenie – dobrze trafiłeś!

– jeśli nie wiesz jak sprawić, aby klient powiedział TAK – dobrze trafiłeś!

KONKRETY – czyli co zabierzesz ze sobą po szkoleniu?

I MODUŁ – ISTOTA NEGOCJACJI

Weźmiesz udział w grze, która pokaże Ci czym w ogóle są negocjacje. Po co ludzie negocjują, dlaczego, doświadczysz sytuacji, które mogą Cię spotkać przy współpracy z klientem, zobaczysz jak się zachowują różni ludzie podczas negocjacji. Poznasz swój style negocjatora i inne style – nauczysz się używać poszczególne style w różnych sytuacjach.

II MODUŁ – TECHNIKI NEGOCJACJI I ROZMOWY O CENIE

Zaskoczę Cię, jak prosta może być rozmowa o pieniądzach! Poznasz różne techniki rozmowy o pieniądzach, poćwiczysz, weźmiesz udział w spotkaniach z klientem i sprawdzisz w praktyce poznane techniki.

III MODUŁ – MANIPULACJA I BLEF W NEGOCJACJACH

Rozpoznasz moment, w którym klient blefuje, aby Cię zastraszyć lub zyskać ważne dla niego kwestie. Nauczysz się tak prowadzić rozmowę handlową, aby obie strony były WIN-WIN. Dowiesz się, jak reagować, kiedy klient przyciska Cię do ściany i oczekuje warunków z kosmosu. Nauczysz się rozpoznawać, kiedy klient blefuje i kiedy to Ty możesz wstać od stołu i powiedzieć NIE zyskując siłę w oczach klienta.

IV MODUŁ – OFERTA NIE DO ODRZUCENIA

Pokażę Ci, jak napisać ofertę, która zwróci uwagę klienta, będzie dla niego interesująca, odpowie na jego potrzeby i sprawi, że będzie chciał kupić właśnie od Ciebie. Poznasz techniki perswazji, emocje, które decydują o zakupie.

Nie mogę się doczekać, jak zaczniesz się bawić sprzedażą! 🙂

Dołączysz do tej przygody?

BILETY

Masz pytania? Skontaktuj się:

t: +48 600 605 096 – Monika

e: monikabartkowiak@icloud.com

 

Tags:
Follow Us:
Kontakt

Centrum Rozwoju Sprzedaży – Monika Bartkowiak
ul. Boczna 3b/2 62-023 Szczytniki
kontakt@monikabartkowiak.com
Tel.:+48 600 605 096

Monika Bartkowiak © 2020 All rights reserved. Wykonanie KDWEB

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij