TRANSAKCJA DOSKONAŁA - sztuka komunikacji biznesowej - Poznań 9.12.2017

TRANSAKCJA DOSKONAŁA - sztuka komunikacji biznesowej - Poznań 9.12.2017
HomeInspirator SprzedażyTRANSAKCJA DOSKONAŁA – sztuka komunikacji biznesowej – Poznań 9.12.2017

Zastanawiasz się czasem: Co jest nie tak z Twoim biznesem? Szukasz winy w produkcie? Konkurencji? W cenie? Sytuacja ekonomiczna zła, koszty większe, a klient coraz bardziej wydziwia…

Mam dobrą i złą wiadomość. Problemem nie jest Twój produkt, nie Twoja firma, a już na pewno nie “trudny” klient. Problemem może być Twoja komunikacja z klientem.

Komunikacja z klientem to najważniejsza z umiejętności niezbędnych każdemu przedsiębiorcy. Dlaczego? 

Ponieważ właściwa komunikacja to sprzedaż, a sprzedaż = dochód.

Fakt:

Proces sprzedaży jest bardzo prosty. Niezależnie od tego, jak świetny masz produkt, jak mocna jest Twoja firma, to bez umiejętności budowania relacji z klientem, wzbudzania zaufania, właściwego komunikatu biznesowego, odpowiedzi na potrzeby klienta – sprzedaży nie będzie! A Twój klient znów będzie “dziwny”, pójdzie do konkurencji a Ciebie dopadnie frustracja.

BILETY

 

Co się stanie po szkoleniu?

 • Świat biznesu nie będzie już tajemnicą, a trudny klient przestanie istnieć…
 • Sztuczki, schematy i manipulacyjne tricki, których nie cierpisz wyrzucimy do kosza…
 • Głowa zacznie Ci buzować od nowych pomysłów…
 • Dokładnie będziesz wiedział, co powiedzieć, jak zacząć rozmowę, aby czuć się pewnie, profesjonalnie, jak godny zaufania partner biznesowy…
 • Budowanie relacji, networking stanie się przyjemnością i przyniesie efekty…
 • Nauczysz się słuchać tak, aby klient czuł, że tylko Ty jesteś w stanie mu pomóc…
 • Powiem Ci jakie zadawać pytania, abyś to Ty przejął kontrolę nad spotkaniem biznesowym a klient sam zamykał transakcję…
 • Ze szkolenia wyjdziesz z gotowymi narzędziami, które wykorzystasz w komunikacji w swoim biznesie…
 • Poczujesz ulgę i pewność siebie, wreszcie konkurencja przestanie spędzać Ci sen z powiek.
 • Trudny klient przestanie istnieć, a Ty chętnie będziesz prezentował swoją firmę wśród ekspertów i potencjalnych klientów.

Dla kogo to szkolenie?

Jeśli zdarza Ci się, że myślisz podobnie jak moi ulubieni klienci:

 • jak dobrze, że ja nie muszę sprzedawać, jestem freelancerem (na pewno nie musisz? :-))
 • mój biznes kręci się online więc nie muszę rozmawiać z klientem
 • ja się do sprzedaży nie nadaję, dlatego nie wchodzę w ten temat
 • boję się, że klient powie NIE
 • sprzedaż to dla mnie czarna magia, wciskanie, trzeba mieć gadane, nie cierpię tego
 • nie wiem jak zacząć. Kiedy jestem już na spotkaniu, wtedy nie ma problemu, ale jak doprowadzić do spotkania?
 • paraliżuje mnie nawiązanie pierwszego kontaktu z klientem, obawiam się, że on wyczuje, że chcę mu coś wcisnąć

… i tak sobie narzekamy 🙂 Ja to rozumiem, dokładnie wiem i czuję te obawy, bo sama kiedyś miałam takie same!

Nazywam się Monika Bartkowiak, sprzedaję od 20 lat, obecnie siebie 🙂  moje błędy, doświadczenie, sukcesy i radość z tego, co robię. Zarażam innych, tak na serio. Lata doświadczenia na różnych szczeblach biznesowych, wszystkie rozmowy z klientem, nawiązywanie kontaktów biznesowych sprawiły, że sprzedaż to dla mnie świetna przygoda i dobra zabawa. Dlaczego? Ponieważ jestem jak F16, szybko i wysoko wznoszę słupki sprzedażowe każdego biznesu. Uwielbiam proste rozwiązania, uwielbiam zaskoczenie moich klientów, uczę autentyczności ponieważ sama dokładnie doświadczyłam tego, co teraz chcę dać Tobie.

Przecież sprzedaż jest ponoć trudna 🙂  Nie! Jest bardzo prosta, pokazać Ci?

Po szkoleniu ze mną moi klienci mówią tak:

 • to przełom!
 • nie sądziłem, że to takie proste
 • ja naprawdę mogę iść do klienta
 • dzięki Tobie zdobyłem nowych klientów
 • czuję się pewny siebie
 • stałem się partnerem dla moich klientów
 • czuję, że brzmię jak profesjonalista
 • pokonałem strach i lęki, po prostu działam
A ja się tylko uśmiecham i z przekąsem odpowiadam: “A nie mówiłam?” 🙂

SPRZEDAŻ JEST PROSTA! SPRAWDŹ!

 

Program szkolenia:

Moduł I

Twój indywidualny styl komunikacji biznesowej

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał okazję poznać swój indywidualny styl komunikacji biznesowej. Dowiesz się, jak Cię słyszy klient, co Cię wyróżnia, na co powinieneś uważać, aby nie popełniać błędów, oraz poznasz oczekiwania swoich rozmówców, dowiesz się jak mówić, jakich używać zwrotów, aby chcieli rozmawiać właśnie z Tobą. Pozbędziesz się blokady i obawy przed trudnym klientem.

Networking i budowanie relacji biznesowej – czyli pierwsza i jedyna szansa na biznes

Najbardziej stresujący element procesu sprzedaży przestanie być znakiem zapytania. Wypracujesz swoje konkretne narzędzie, które ułatwi Ci nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem. Dzięki konkretnej instrukcji krok po kroku stworzysz swoją ustną wizytówkę firmy, swoich usług, produktów. Będziesz to mógł wykorzystać na stronie internetowej, podczas networkingu, czy w rozmowie z klientem.

Moduł II

Spotkaj się ze mną drogi kliencie

Poznasz metodę i sprawdzony sposób na to, aby w komunikacji telefonicznej, ustnej, mailowej – każdej! Twój klient chciał spotkać się i porozmawiać o wspólnej współpracy. Sam wiesz, że kiedy już spotkanie się dzieje, łatwiej jest Ci opowiadać o korzyściach i produkcie, niemniej najtrudniej jest do spotkania doprowadzić! A ja Ci pokażę, że to jest bardzo łatwe J

Ale co ja powiem na spotkaniu?

Czujesz czasem paraliż i zastanawiasz się, jak przebiegnie spotkanie? Czy uda Ci się przekonać klienta, odpowiedzieć na jego potrzeby? Opanujesz plan spotkania i nic Cię już nie zaskoczy. Nauczysz się tak zadawać pytania, aby klient był pewny, że Ty jesteś tym przedsiębiorcą, z którym warto współpracować! I co więcej, klient sam zamknie transakcję! Super?

Moduł III

Oferta nie do odrzucenia

Czy drażni Cię plik ofert, które krzyczą extra rabatem, zmuszają do zakupu tu i teraz bo zaraz cena wzrośnie? Tak samo drażni to Twojego klienta! Bo nijak ta oferta odzwierciedla jego faktyczne potrzeby. Nijak się ma do jego realnych motywów podejmowania decyzji. Klienta trzeba zrozumieć i nawet w ofercie prowadzić rozmowę. Jak to zrobić? Po zapoznaniu się z tym modułem, stwierdzisz: jakie to proste J

Naprawdę! Obiecuję, żadnych tricków, żadnych sztuczek, żadnych trudnych i niezgodnych z Tobą scenariuszy! Będziesz sobą, będziesz profesjonalny a to wyróżni Cię spośród gąszczu “krzyczących” super ofert, firm, produktów.

Ale ale ale! To nie koniec! DZIAŁANIE PO-SZKOLENIOWE!

Ci, którzy już znają moje szkolenia i metody pracy wiedzą, że to nie jest zabawa i układanie puzzli, tylko konkret i jeszcze raz konkret. Najbardziej jednak zależy mi na tym, aby to szkolenie było konkretną zmianą w Twoim życiu i w biznesie, abyś wrócił do domu i faktycznie z tych konkretów zrobił pieniądze! Dlatego mam dla Ciebie niespodziankę!

Po szkoleniu proponuję Ci moje wsparcie! Tak, takie osobiste, abyś mógł jeszcze raz sprawdzić, konkretnie na swoim przykładzie, odnośnie Twojej firmy, Twojego produktu czy usługi, czy komunikacja, jaką stosujesz, sposób, którym podążasz jest właściwy. Dlatego już dzisiaj zapraszam Cię do tajnej grupy na FB, która powstaje tylko i wyłącznie dla uczestników tego szkolenia! A na grupie będzie się działo! Przez 30 dni będziesz mógł zadawać pytania związane z tematem szkolenia, wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, doradzimy, otrzymasz feedback nie tylko ode mnie ale od pozostałych członków grupy, czyli osób, które poznasz na szkoleniu! Dostęp do grupy otrzymasz zaraz po rezerwacji miejsca.

Ale to nie koniec! Raz w tygodniu otrzymasz ode mnie jedno zadanie, które będzie nawiązywało do szkolenia, zastosujesz w praktyce zdobytą wiedzę i od razu, zanim puścisz w świat, wspólnie omówimy je na grupie. Co Ty na to?

Badania pokazują, że takie działanie poszkoleniowe gwarantuje Ci 95% przyswojenia wiedzy, którą poznasz na szkoleniu. Piszę o tym dlatego, bo nie chcę abyś po szkoleniu wsadził materiały do szuflady i po kilku tygodniach zastanawiał się, co ona tam mówiła…? Dlatego zadbam o to, abyś to wszystko, czego się nauczysz wykorzystał w praktyce!

P.S. No dobrze, zdradzę Ci coś jeszcze. Szykuję jeszcze jedną niespodziankę, ale jak sama nazwa wskazuje, nie powiem nic 🙂 Daj się zaskoczyć!

P.S. Skoro to warsztaty i zamknięta grupa poszkoleniowego procesu zmian, to jak pewnie się domyślasz, mam limit miejsc. Dlatego proszę Cię, nie przegap szansy, nie będę mogła Cię “dopisać”, muszę zadbać o komfort uczestników i wywiązać się z umowy wsparcia poszkoleniowego, które otrzyma każdy z uczestników! Więc trochę pracy przed nami! Ale efekty zamienimy w pieniądze i o to chodzi, prawda? W końcu to biznes!

Organizatorem szkolenia jest:

Masz pytania? Zadzwoń!

Monika Bartkowiak:

t: 600 605 096

e: biuro@crsprzedazy.pl

Do zobaczenia! 🙂

Tags:
Follow Us:
Kontakt

Centrum Rozwoju Sprzedaży – Monika Bartkowiak
ul. Boczna 3b/2 62-023 Szczytniki
kontakt@monikabartkowiak.com
Tel.:+48 600 605 096

Monika Bartkowiak © 2020 All rights reserved. Wykonanie KDWEB

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij