PISTOLETY SPRZEDAŻY - 8 PAŹDZIERNIKA - POZNAŃ

PISTOLETY SPRZEDAŻY - 8 PAŹDZIERNIKA - POZNAŃ
HomeUncategorizedPISTOLETY SPRZEDAŻY – 8 PAŹDZIERNIKA – POZNAŃ
2016-09-15

Co myślisz czytając kolejną ofertę szkoleniową? Niech zgadnę: “Co oni mogą nowego powiedzieć”?

A może uważasz, że o sprzedaży wiesz już wszystko?

Sądzisz, że sprzedawcą trzeba się urodzić?

Zastanawiasz się, co ma wspólnego pistolet ze sprzedażą?


Tak jak w strzelectwie, tak i w sprzedaży, najważniejszy jest cel. Ale samo wykorzystanie narzędzia nie wystarczy, aby ten cel osiągnąć.Musisz wiedzieć, że w sprzedaży chodzi o coś więcej. Trzeba dowiedzieć się, po co to robisz, zrozumieć istotę handlu, opracować strategię, wybrać taktykę, ocenić sytuację, pozbyć się lęku, opanować emocje i dopiero wtedy usłyszysz “Tak” od swojego klienta.
PISTOLET SPRZEDAŻY to osoba, która zgłębi, zrozumie i opanuje do perfekcji::
Swoje PrzekonaniaIstotę sprzedażyOpracuje StrategięDobierze TaktykęOceni sytuacjęPozbędzie się LękuOpanuje EmocjeSkutecznie wymierzy w Tarczę

🔫 Autorski program PISTOLETY SPRZEDAŻY zmienia oblicze handlu, dodaje siłę, osobowość i tworzy nową kulturę sprzedaży!!!

🔫 Rezultat czujesz od razu, narzędzia stają się praktyczne, użyteczne, a przede wszystkim skuteczne. Sprzedaż płynie w Twojej krwi – to inny wymiar treningu, to energia i działanie, a nie zaklęte i nieużyteczne techniki z książek.

🔫 Pomożemy Ci odkryć w sobie naturalny talent sprzedawcy profesjonalisty. Pewność siebie i motywacja to walizka narzędzi, z którą wyjdziesz ze szkolenia.

🔫 Określając wprost: PISTOLETY SPRZEDAŻY pozwolą Ci zarobić pieniądze, a nie tylko zdobyć certyfikat!

🔫 To nie jest szkolenie, po którym odwrócimy Twoje zdolności o 180′, to szkolenie, które da Ci coś więcej: Twoją osobistą moc, zgodną z Tobą i Twoim stylem.

🔫 Zbudujesz swoją wartość zgodnie z Twoją osobowością, adekwatną do Twojego biznesu, Twoich klientów.

🔫 Spotykamy się po to, aby stworzyć armię skutecznych “pistoletów”, nie grupę robotów próbujących naśladować książkowe techniki.

🔫 Gwarantujemy, że odkryjesz swój własny styl. Nie musisz nikogo naśladować!

Program szkolenia:


9:00- 11:00 Moduł I, “Przed wejściem na strzelnicę”

1. Po co to robisz?

2. Jakie są Twoje Przekonania?

3. Jaka jest Istota sprzedaży?

11:00-13:00 Moduł II, ” Ćwiczenia na strzelnicy – Praktyka Strzelecka”

1Opracuj Strategię.

2. Wybierz Taktykę.

3. Oceń sytuację.

13:00-15:00 Moduł III, “Przestrzeliwanie broni. Trening Mistrza”

1. Powstrzymaj Lęk.

2. Opanuj Emocje.

3. Spójrz na Tarczę.

4. Oddaj strzał i zdobądź “ TAK!” Twojego Klienta!

15:00-16:00 Moduł IV, “Uzyskiwanie pozwolenia na broń”

TRENERZY:

Monika Bartkowiak 

Trafia do sprzedaży 18 lat temu, oczywiście przez przypadek, akurat tam ją przyjęli. Nieświadoma tego, co czyni staje się wyczynowcem i mistrzem w osiąganiu wyników, motywowaniu zespołów i dzieleniu się umiejętnościami z innymi. Ksywa “pistolet sprzedaży” ciągnie się za nią do dzisiaj. Tworzy gotowe przepisy na sukces handlowców, wyciąga z ludzi to, co w nich najlepsze i tworzy armie skutecznych sprzedawców. Pierwsze pieniądze zarobiła, kiedy miała 10 lat – sprzedając misie HARIBO.Kompletny fascynat transakcji z klientami, negocjacji, badania potrzeb klienta. Mistrzyni długodystansowych relacji biznesowych. Miłośnik targetów 🙂Obecnie właściciel Centrum Rozwoju Sprzedaży; praktyk, trener biznesu, wykładowca uczelni wyższych; pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi; na koncie 18 lat w sprzedaży, 150 zadowolonych klientów i 1500 przeszkolonych sprzedawców.

Paweł Morawski

Jest doktorem fizyki, ale całkiem zhumanizowanym, pokazuje to trochę drogę, którą przebył od pracy naukowej do sprzedaży.:)Wykształcenie koszmarnie techniczne: elektronik, potem fizyk, pracownik naukowy, doktor nauk fizycznych, inżynier rozwoju w firmie na wskroś inżynierskiej, ale to wszystko miało miejsce w poprzednim milenium. To była tylko rozgrzewka, gdyż Nową Erę rozpoczyna, jako pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży.Dalej już tylko mocniej komplikuje swoje życie zawodowe i staje na czele działu sprzedaży zarówno w dużej korporacji, czy też małych firmach rodzinnych.
Praktyk sprzedaży, pasjonat skuteczności, uzależniony od osiągania celów sprzedażowych i budowania relacji. Bezpośrednio przeszkolił ponad 6 000 handlowców. Trener, wykładowca, coach.

Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zadzwoń, lub napisz:

tel. +48 600 605 096 Monika

e-mail: biuro@crsprzedazy.pl

www.crsprzedazy.pl

DO ZOBACZENIA!

Tags:
Follow Us:
Kontakt

Centrum Rozwoju Sprzedaży – Monika Bartkowiak
ul. Boczna 3b/2 62-023 Szczytniki
kontakt@monikabartkowiak.com
Tel.:+48 600 605 096

Monika Bartkowiak © 2020 All rights reserved. Wykonanie KDWEB

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij